On the ground in over 90 countries – neutral, impartial, and

independent – we are the International Committee of the Red Cross

Poznaj nas

Fundacja „Ręka wielkiej pomocy” powstała, by osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Naszym zadaniem jest pomóc dzieciom z niepełnosprawnością.

Pracuj z nami

Zostań partnerem. Im nas więcej tym lepiej!

Wesprzyj nas

Czy już wiesz jak możesz nas wesprzeć?

Poznaj nas

Fundacja „Ręka wielkiej pomocy” powstała, by osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Naszym zadaniem jest pomóc dzieciom z niepełnosprawnością. Każda pomoc jest dla nich szansą na spełnienie marzeń, możliwością kontynuowania edukacji i twórczych pasji oraz nadzieją na lepsze życie.

Każde dziecko zasługuje na możliwości rozwoju oraz spełnienia swoich pragnień, szczególnie kiedy ono o tym marzy. Wierzymy, że dziecięce marzenia warto spełniać i codziennie nad tym pracujemy.

Wierzymy w ludzi, dla których «dziękuję» i satysfakcja z niesienia pomocy, jest wystarczającym powodem, by działać. Jesteśmy po to, by razem z Tobą stworzyć miejsce, w którym potrzeba pomocy przestanie być utożsamiana z bezsilnością. To właśnie dzięki świadomemu, aktywnemu działaniu codziennie budzimy się w lepszym świecie.

Ratujemy życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia. Nierefundowane zabiegi oraz przeprowadzane prywatnie operacje wiążą się ogromnymi kosztami, którym rodzice dzieci niepełnosprawnych nie są w stanie podołać. Nie zostawiamy rodziców chorych dzieci samym sobie z tym problem. Nie pozwalamy, aby pieniądze decydowały o losie maluszków. Dla naszych Podopiecznych rehabilitacja to często jedyna szansa na uzyskanie sprawności. Chcemy dać szansę dzieciom na lepsze funkcjonowanie, dlatego wspieramy ich rehabilitację.

Akcje charytatywne i społeczne uczą nas dostrzegać, że czasami bardzo blisko jest ktoś taki sam jak my, kto ma takie same potrzeby, ale niewielkie możliwości, aby je zrealizować. Podjęte działania wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych, integrują środowisko, uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

Stoimy na straży mądrego pomagania i przeciwdziałaniu nadużyciom. Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki zebrane propagujemy transparentne pomaganie.

Wierzymy, że hasło, którym się kierujemy „Wielką ręką wiele potrafimy!” będzie zachęcało coraz więcej osób do pomagania.

Pracuj z nami

Zostań partnerem

Im nas więcej tym lepiej! Jeśli czytasz ten tekst, to sprawia, że łącza nas podobne pomysły, a więc się dogadamy!

Zapewne już wiesz, że pomagając innym możesz pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy bądź organizacji, którą reprezentujesz. Dlatego zachęcamy Cię do nawiązania z nami długoterminowej współpracy. Nasze wspólne działania realnie pomogą osobom niepełnosprawnym.

Jesteś zainteresowany? Dołącz do nas!

  • Co oferujemy

W ramach współpracy oferujemy:

– umieszczenie logo Twojej firmy w materiałach promocyjnych Fundacji np. na ulotkach, plakatach, rollupie.

– zamieszczenie logo firmy na głównej stronie internetowej Fundacji oraz w zakładce Partnerzy. Minimum 5000 wyświetleń strony na miesiąc.

– promocyjny post w naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram),

– dyplom podziękowania dla partnera oprawiony w ramkę.

Wesprzyj nas

Wsparcie fundacji

Jak możesz nas wesprzeć

  1. Wesprzyj działaniem:
  • zgłoś się jako masażysta/logopeda/rehabilitant/wolontariusz
  • pomóż rodzinie pod czas pobytu w Warszawie
  • pomóż z zakwaterowaniem na czas turnusu
  • kup niezbędny sprzęt (pionizator, ortezy etc)
  • zapłać za turnus rehabilitacyjny
  1. Wesprzyj finansowo – wpłać darowiznę na konto fundacji